Archiv novinek

PF 2020

15.12.2019
Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady,....

Falešní odběratelé o sobě dávají znovu vědět

7.10.2019
Úvěrová pojišťovna Euler Hermes před rokem varovala před rozmáháním relativně nového způsobu podvodného jednání, kdy falešní odběratelé kontaktují nic netušícího výrobce nebo prodejce s požadavkem na odběr zboží, které si však pravý odběratel nikdy neobjednal. Přestože v minulosti k podobným případům docházelo spíše ojediněle, v poslední době není výskyt falešných odběratelů zdaleka žádnou výjimkou.

Pojišťovna COFACE už po deváté uspořádala COUNTRY RISK CONFERENCE

26.9.2019
Country Risk Conference organizuje pojišťovna COFACE každoročně ve všech 200 zemích, kde působí. Poprvé však spojili síly čeští a slovenští odborníci. Celou akci moderovala ekonomická novinářka Zuzana Zlámalová.

Euler Hermes varuje!

23.9.2019
Negativní informace ze světových trhů se hromadí, analytici a ekonomové s nimi ve svých odhadech jen stěží drží krok. Nedávná studie Allianz a úvěrové pojišťovny Euler Hermes zkoumala vztah německé ekonomiky a globální obchodní sítě. Výsledek není pozitivní – pokud se nic nezmění, všichni se musí připravit na horší časy.

Výrobci automobilů budou mít opět komplikovanější život

22.9.2019
Nové emisní normy pro redukci oxidu uhličitého mohou výrobcům automobilů zkomplikovat život více, než očekávali.

CREDENDO - změny od 1.1.2020

19.9.2019
Od 1.1.2020 přechází pojišťovna na jednotný IT systém, díky kterému se propojí celá skupina CREDENDO (jednotný online systém pro správu pojištění). Cílem je užší a efektivnější spolupráce a zrychlení úpisu rizika - lepší přístup k informacím o odběratelích.

ŠTIKY ČESKÉHO BYZNYSU

6.3.2019
Zakladatelem a odborným garantem žebříčku je společnost COFACE. Ocenění „Štiky českého byznysu“ je již 15 let objektivním srovnáním úspěchů českých firem napříč odvětvími a je důležitým zdrojem informací pro všechny podnikatele. Stáhněte si brožuru zdarma.

EULER HERMES přechází na nový typ pojistné smlouvy CORPORATE ADVANTAGE

31.10.2018
EH postupně převádí smlouvy svým klientům na nový typ CORPORATE ADVANTAGE, od kterého si slibuje zjednodušení, věcnou správnost a jednoduchost pro vysvětlení i pochopení textace pojistné smlouvy.

EULER HERMES VARUJE PŘED FALEŠNÝMI ODBĚRATELI

2.10.2018
Nový druh podvodů, který se až dosud vyskytoval poměrně vzácně. Podvodníci se vydávají za konkrétního odběratele a od nic netušících výrobců a prodejců odebírají zboží, které si ve skutečnosti pravý odběratel nikdy neobjednal.

Atradius Collections vydává mezinárodního průvodce vymáháním pohledávek

2.10.2018
Usnadněte si správu pohledávek, stáhněte si zdarma příručku na vymáhání pohledávek v zahraničí. Pomůže Vám získat cenné informace.

COFACE - žebříček 500 největších firem ve střední a východní Evropě

24.9.2018
Desátý ročník žebříčku největších firem ve střední a východní Evropě - Coface CEE Top 500. Žebříček je významným zdrojem informací pro podniky, které v rámci tohoto regionu působí, nabízí důležité informace o ekonomickém vývoji jednotlivých zemích, hospodářských sektorech a firmách.

Atradius - nahlašování pojistných událostí online

20.9.2018
Od 17.9.2018 je nutné zasílat oznámení o pohledávkách v prodlení pouze prostřednictvím online portálu Atrium.

Atradius - nový model v proplácení nákladů za vymáhání

12.7.2018
Od 17. září 2018 přichází pojišťovna Atradius se změnou postupů souvisejících s nezaplacením pohledávky. Nový proces zjednoduší způsob oznamování nezaplacení a předávání pohledávek na vymáhání. Dále zefektivní správu případů, fakturaci a proplácení nákladů spojených s řešením pohledávek.

Přejeme pohodové prázdniny

1.7.2018
Tým PM Vám přeje slunečné léto plné zážitků bez nehod. Hlavně stále s úsměvem.

EULER HERMES - deklarace obratu online

17.6.2018
Pojišťovna EH, jako další v řadě, upouští od emailového způsobu hlášení obratu a přechází k online nahrávání do systému Eolis. Jedná se pouze o změnu komunikace, nikoli o změnu podmínek deklarování obratu.

Atradius - Cover On Top

20.4.2018
Rozšíření pojistné ochrany k pojištění pohledávek u Atradius

CREDEA nově v Rusku - New Member in Russia

12.4.2018
Rozšíření týmu specializovaných makléřů o nového člena v Moskvě. V případě potřeby máme další možnost s kým konzultovat Vaše požadavky/problémy týkající se pojištění pohledávek v Rusku.

Nový předseda představenstva úvěrové pojišťovny Credendo

7.3.2018
Změna ve vedení společnosti - Short-Term EU Risks je Stefaan Van Boxstael

Získejte zdarma kopii Mezinárodní příručky pro vymáhání pohledávek

13.7.2017
Stáhněte si Mezinárodní příručku provymáhání pohledávek pro rok 2017

Stali jsme se součástí CREDEA

24.7.2015
CREDEA, mezinárodní asociace specializovaných makléřů na pojištění pohledávek si vybrala PM Czech & Partner, s.r.o za partnera pro Českou republiku