O nás


Naše společnost se úzce specializuje na pojištění pohledávek. Jako makléři spolupracujeme se všemi pojišťovnami, které v současnosti tuto službu nabízí. Přeneste díky pojištění pohledávek riziko nezaplacení na ně.
 
Jsme první specializovaný makléř se znalostí vývoje pojištění pohledávek na českém trhu. Díky dlouholetým zkušenostem vám můžeme nabídnout nejen odbornou znalost problematiky, ale také nadstandardní osobní vazby s pojišťovnami. Od roku 2000 jsme pro všechny pojišťovny pohledávek stabilním a uznávaným partnerem, který hájí zájmy svých klientů a přitom se snaží o minimální migraci mezi pojistiteli. Naším cílem je dlouhodobě fungující oboustranný vztah.
 
V zemích EU je trend specializace vzhledem k odlišnosti produktu od klasického pojištění v současné době stále silnější. Vyústil ve vytvoření asociací specializovaných makléřů sdílících mezinárodní zkušenosti. Členy tohoto odborného sdružení (CREDEA) jsme se stali v roce 2015. Primárně však působíme v ČR a také na Slovensku.
 
Pomáháme našim klientům nastavit optimální podmínky v jejich smlouvách na pojištění pohledávek. Pohledávky vznikají neustále, proto není pojištění pohledávek pouze o uzavření smlouvy, ale o intenzivním kontaktu. Pozorně našim partnerům nasloucháme, snažíme se poznat specifika jejich obchodování a nabídnout řešení. Individuální nastavení podmínek v pojistných smlouvách pro potřeby konkrétního klienta je samozřejmostí. Věříme, že o krok vpřed je možné se udržet pouze pravidelným tréninkem.